Limuzína Lincoln

Limuzíny Slezáček Vám nabízí vozidlo v bílé barvě karoserie. Je pronajímáno s řidičem nebo řidičkou, kteří jsou vždy dobře naladěni a připraveni v odpovídajícím oděvu reagovat na veškeré Vaše požadavky.

Interiér vybavený tmavou kůží, s odděl. regulací klimatizace pro zadní část vozu, neonovým vnitřním osvětlením baru a zrcadlového stropu, audio a videosystémem, barem s chlazenými alko-nealko nápoji, lahví sektu v ceně. To vše je Vám plně k dispozici!

Salonek oddělený neprůhlednou clonou Vám poskytne veškeré soukromí.Samozřejmostí je diskrétní a loajální řidič, který se o Vás postará po celou dobu pronájmu. Do limuzíny Lincoln je možno objednat jakékoliv občerstvení a hudbu a je určena k přepravě max. 8 osob.

Limuzíny Slezáček Vám můžou zajistit i netradiční svatbu v podobě letu balónem, svatbu v pralese nebo narozeniny a různé akce v maskách, a mnoho dalších.Naše nadstandartně vybavené luxusní limuzíny Vám nabízí nejvyšší možný komfort,  bezpečnost a nezapomenutelný zážitek.

Limuzíny pro Zlín a okolí, Otrokovice, Napajedla, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Kroměříž, Brno, Kyjov, Hodonín, Břeclav, Znojmo, Olomouc, Holešov, Vizovice, Vsetín, Luhačovice, Valašské Meziříčí, Valašské Klobouky, Brumov-Bylnice, Slavičín, Ostrava, Opava, Třinec a další…