Limuzína Lincoln (černá)

Limuzíny Slezáček Vám nabízí vozidlo také černé barvě karoserie. Je pronajímáno s řidičem nebo řidičkou, kteří jsou vždy dobře naladěni a připraveni v odpovídajícím oděvu reagovat na veškeré Vaše požadavky. 

Interiér vybavený tmavou černou kůží, s odděl. regulací klimatizace pro zadní část vozu, neonovým vnitřním osvětlením baru a zrcadlového stropu, audio a videosystém, barem s chlazenými alko-nealko nápoji, lahví sektu v ceně. To vše je Vám plně k dispozici! 

Salonek oddělený neprůhlednou clonou Vám poskytne veškeré soukromí. Samozřejmostí je diskrétní a loajální řidič, který se o Vás postará po celou dobu pronájmu. Do limuzíny Lincoln je možnost objednat jakékoliv občerstvení a hudbu a je určena k přepravě max. 8 osob. 

Limuzíny Slezáček Vám můžou zajistit i netradiční svatbu v podobě letu balónem , svatbu v pralese nebo narozeniny a různé akce v maskách a mnoho dalšího. Naše nadstandardně vybavené limuzíny Vám nabízejí nejvyšší možný komfort, bezpečnost a nezapomenutelný zážitek.

Limuzíny pro Zlín a okolí, Otrokovice, Napajedla, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Kroměříž, Brno, Kyjov, Hodonín, Břeclav, Znojmo, Olomouc, Holešov, Vizovice, Vsetín, Luhačovice, Valašské Meziříčí, Valašské Klobouky, Brumov-Bylnice, Slavičín, Ostrava, Opava, Třinec a další…